Festiwal Smaku
533 993 337
[email protected]

Program rozwoju managerskiego

Business Development Program

Struktura tego programu została podzielona na 5 etapów, aby umożliwić kandydatowi indywidualny tok rozwoju umiejętności niezbędnych na każdym z nich. Osoba, która pomyślnie przejdzie etapy tego programu zdobędzie niezbędne doświadczenie i umiejętności wymagane do zarządzania zespołem. Z naszego doświadczenia wynika, iż pomyślne przejście wszystkich 5 etapów zajmuje średnio do 17 miesięcy.

Etap 1 Field Representative

Pierwszy etap obejmuje podstawowe elementy z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, rozwijając umiejętności pozwalające efektywnie promować konkretną markę. Jest to etap, w którym każdy poszukuje indywidualnego systemu pracy z klientem kładąc nacisk na ilość i jakość jednocześnie.

Etap 2 Leadership Skills

Na tym etapie nauczysz się planować i wykorzystywać czas efektywnie, rozwijać umiejętność zarządzania samym sobą, które są podstawą do nauki i szkolenia innych osób. Co więcej będziesz rozwijał w sobie umiejętność samomotywacji jak i motywacji innej osoby. Jeśli na tym poziomie stabilnie będziesz osiągał wymagane wyniki znajdziesz się na właściwej drodze do kolejnego etapu.

Etap 3 Field Representative Team Leadership

Pogłębia umiejętność motywacji oraz zmaksymalizowania wyników własnych oraz członków swojego zespołu. Na tym etapie koniecznym wymogiem jest utrzymywanie stabilnych wyników oraz pozytywnego attitude. Etap ten gwarantuje Ci zdobycie umiejętności z zakresu koordynowania i zarządzania zespołem sprzedażowym, a ponadto przystępnego przekazywania wiedzy z zakresu technik sprzedaży i marketingu.

Etap 4 Assistant Leadership

Następny etap obejmuje naukę wszystkich tych elementów, które są niezbędne do samodzielnego koordynowania projektów i zarządzania pracą swoich zespołów. Jest to etap podczas którego stajesz się profesjonalistą z zakresu zarządzania zespołem, projektami, czasem i szkoleniami.

Etap 5 Manager Leadership

Końcowy etap polega na samodzielnym prowadzeniu wykwalifikowanych zespołów sprzedażowych, wpływaniu na ich rozwój, dochodowość oraz sukces poprzez aplikację dotychczas zdobytej wiedzy.

 

Jeżeli chcesz przystąpić do Programu Rozwoju Managerskiego,

Wypełnij formularz znajdujący się pod tym linkiem

 

Jeśli będziemy zainteresowani współpracą z Tobą, skontaktujemy się telefonicznie w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team