Festiwal Smaku
533 993 337
[email protected]

Unlimited Group Polska - Warsztaty Smakuj Życie - Europejski Festiwal Smaku

Unlimited Group Polska - Warsztaty Smakuj Życie

Europejski Festiwal Smaku

 

Już od sześciu lat wrzesień w Lublinie kojarzy się z Europejskim Festiwalem Smaku. To olbrzymie wydarzenie interdyscyplinarne zawierające pokazy kulinarne, degustacje, festiwal piwa, wina, kawy, koncerty, wystawy, spektakle teatralne oraz warsztaty i wykłady. 

Unlimited Group Polska - Warsztaty Smakuj Życie

Drugi rok z rzędu współorganizator Unlimited Group Polska i Unlimited Centrum Szkoleń zaprasza w dniach 5-7 września na cykl Warsztaty Smakuj Życie, w tym roku poświęcone zagadnieniu Kultury bez Przemocy. Idea warsztatów wynika z obserwowanego współcześnie upadku tradycyjnych systemów wartości, próbami zastąpienia go konsumpcyjną filozofią i stylem życia. Doprowadza to do wielu problemów psychologicznych, objawów permanentnego zmęczenia i stresów, chorób, rozwoju nałogów, agresji i przemocy. Zajęcia wzbudzą refleksję nad naszymi podstawami i naszymi wyborami nie tylko dotyczącymi odżywiania, ale też dbania o swoje zdrowie, relaks, uzdrawianie relacji międzyludzkich, w tym rodzinnych, kreatywność, podejmowanie inicjatyw prospołecznych, nawiązanie bliskiego kontaktu z Naturą oraz  biznesu z „ludzką twarzą”. Wszystko to kierunku pozytywnych zmian w naszym życiu i otoczeniu.

 

Zajęcia są otwarte i bezpłatne !

To jedno z najbardziej różnorodnych tematycznie wydarzeń szkoleniowych w Polsce! Porusza aż sześciu różnych aspektów życia, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Przybędzie ponad 100 najlepszych trenerów, psychologów, lekarzy z różnych zakątków Polski i świata ! Spotkania odbywać się będą w centrum Lublina: w regionach  Starego Miasta oraz Browaru Perła.

 

Co Cię czeka?

Moduł BIZNES - Zwiększ swoje zyski adresowany jest głównie do przedsiębiorców i uwzględnia zagadnienia z  prawa i ochrony produktów regionalnych,  Visiual i Personal marketingu, motywacji, kompetencji menadżerskich, inwestycji i multiplikacji zysków. Szkolenia będą prowadzone w oparciu o formułę Evidence Based. Znany psycholog biznesu, autor dwóch książek roku - dr Paweł Fortuna, poprowadzi wraz z Łukaszem Bożyckim,  uznanym fotografem przyrody, nowatorski warsztat Animal Rationale.

 

Moduł MEDYCYNA INTEGRALNA - zadbaj o swoje zdrowie zawiera wykłady i spotkania z zakresu faktów i mitów zdrowia. Będziemy mówić m.in. o medycynie chińskiej, ziołach, oczyszczaniu, dietoterapii, klimakterium czy hirudoterapii. Prowadzącymi będą m.in. wykładowcy Akademii Medycznej: prof. n. med. Teresa Kulik, prof. dr hab. n. farm. Kazimierz Głowniak oraz lekarze medycyny: dr Tomasz Nocuń, dr Grzegorz Hetman, dr  Joanna Patrzyłas. Ideę Kuchni 5 Przemian przekaże autorka wielu wyśmienitych książek - Bożena Żak - Cyran.

 

Zajęcia z cyklu MENTALISTA – Siła Twojego umysłu prowadzone będą przez psychologów, terapeutów, coachów. Poruszymy tematy spełnienia marzeń, zdrowych relacji w rodzinie, terapii Simontonowskiej, cywilatozy, technik MindFulness. Ioannis Koulanis z Grecji poprowadzi warsztat z komunikacji bez przemocy. Ze Zbyszkiem Miłuńskim - znanym filozofem i dyplomowanym terapeutą, doświadczymy procesu grupowego.

 

Dzięki modułowi PERMAKULTURA - Ty w zgodzie z naturą dowiesz się jak żyć bliżej natury - również w mieście. Będzie o naturalnych kosmetykach, nawozach, technologiach czerpania energii słonecznej, tradycyjnym tynkowaniu, sadzeniu na balkonie, ekologii dla dzieci. Jednym z prelegantów będzie Jadwiga Łopata – laureatka ekologicznego Nobla i założycielka Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi.

 

Warsztaty z cyklu SLOWLIFE – Twój czas, Twoje życie przeznaczone są dla tych, którzy lubią wzbogacać swoje życie o nietypowe aktywności i kolekcjonują ciekawe doznania. Doświadczymy upcyklingu, wyplatania słomy, malarstwa intuicyjnego, fotografii chwili oraz etycznej mody. Dla dzieci kącik sensoryczny i warsztaty z dźwiękami ptaków.

 

Moduł RUCH – Energia w Twoim ciele skierowany jest do osób chcących aktywnie pożegnać lato. W programie m.in.: warsztaty taneczne - Hoop, Zumba, Salsa, intuicyujny; warsztaty relaksacyjne: Tai Chi, praca z oddechem, warsztaty wege-gotowania; spotkania w kręgu kobiet i mężczyzn; dyskusje o erotyce i związkach. Ceniony coach Devo-Minas Simengolu z Grecji poprowadzi spotkanie o  przełamywaniu poczucia izolacji.

Więcej:

Unlimited Centrum Szkoleń - Warsztaty Smakuj Życie - Europejski Festiwal Smaku w Lublinie

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team