Festiwal Smaku
533 993 337
[email protected]

Czy Twój pierwszy kontakt z pracodawcą będzie pozytywny?

Jako osoba posiadająca doświadczenie w branży rekrutacyjnej martwi mnie fakt, że tak wiele osób nie liczy się z tym, co wysyłają pracodawcy.

Wiele przychodzących CV i LM po prostu odstraszają swoim wyglądem, są nieczytelne i zawierają liczne błędy. A przecież Twoje CV to Twoja wizytówka.

 

>>> Pobierz gotowy Wzór CV

To, czy Twój pierwszy kontakt z pracodawcą będzie pozytywny, czy też negatywny, zależy właśnie od Twojego CV. Nawet więcej. Od Twojego CV zależy czy w ogóle będziesz miał możliwość spotkania się z pracodawcą. 

 

>>> Zamów CV Indywidualne

Zwracam szczególną uwagę na ten problem osobom, które chcą znaleźć pracę lub ja zmienić. Często się zdarza, że osoby z bogatym doświadczeniem utrudniają zadanie i wybór rekruterom poprzez liczne, często zbędne informacje w swoim CV na kilka stron.Dobrze przygotowane CV jest tym bardziej istotne w czasach kryzysu, kiedy na jedno stanowisko pracy przypada od kilkunastu do kilkudziesięciu osób.

 

>>> Umów się na konsultacje z doradcą zawodowym

Istnieje wiele firm, które świadczą usługi z zakresu pisania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych. Warto z nich skorzystać choć ceny usług potrafią być różne. Jest to jednak inwestycja, która może się opłacić i zaowocować znalezieniem pożądanej pracy. autor: Karolina Cala 

 

Pobierz gotowy Wzór CV sporządzony przez specjalistów Unlimited CK

Zamów CV Indywidualne z Unlimited Centrum Kariery 

Skorzystaj z konsultacji z naszym doradcą zawodowym z Unlimited Centrum Kariery

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team