Festiwal Smaku
533 993 337
[email protected]

Co zwiększa Twoje szanse na znalezienie wymarzonej pracy?

Przygotowanie profesjonalnego CV to pierwszy krok do znalezienia lepszej pracy. Doświadczonemu rekruterowi wystarczy tylko kilka sekund, by przeskanować wzrokiem dokumenty aplikacyjne i upewnić się, czy warto poświęcić im więcej czasu.

CV musi wywołać pozytywne pierwsze wrażenie, żeby ktokolwiek w ogóle zwrócił uwagę na doświadczenie zawodowe. Właśnie dlatego starannie przygotowane CV jest tak ważne na tym etapie rekrutacji. Zamawiając dokumenty aplikacyjne u nas, zyskasz gwarancję, że rekruter nie przejdzie obojętnie nad Twoją kandydaturą.


Brakuje Ci doświadczenia lub kierunkowego wykształcenia na wymarzone stanowisko? Nie wiesz, jak udowodnić w CV potencjalnemu pracodawcy, że jesteś odpowiednim kandydatem na konkretne stanowisko?

Dobre rozwiązanie to wykazanie certyfikatów potwierdzających dane umiejętności. Często zdobycie certyfikatu wiąże się z dużymi kosztami.
Unlimited centrum Kariery wspólnie z zespołem KreAktywne CV, udostępniamy Ci idealne narzędzie do wzbogacenia Twojego CV. Mowa tu o teście psychologicznym pod nazwą Test na przywództwo.

Wypełnienie tego testu i otrzymanie interpretacji nic nie kosztuje. Otrzymanie certyfikatu LEADERSHIP CERTIFICATE potwierdzającego Twoje cechy przywódcze, którym wzbogacisz swoje CV, wiąże się z symboliczną opłatą w wysokości 49 zł 9,99 zł, przy korzystaniu z bezpiecznej witryny Przelewy24. Powyższy test został wykonany przez zespół psychologów społecznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, co daje gwarancję rzetelności i trafności wyników.

Psychologiczny test na przywództwo to idealne narzędzie określające Twoje cechy przywódcze i konkretne cechy w stylu pracy.
Wejdź już teraz i skorzystaj z szansy na jeszcze lepsze przedstawienie się potencjalnemu pracodawcy!

link: http://www.leadership.ca-team.pl/

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2024 by Unlimited. Design & developement CreActive Team