Festiwal Smaku
533 993 337
[email protected]

O nas

Unlimited Group Polska to ludzie połączeni zasadami.

Jesteśmy inspiracją dla tych, którzy chcą przekraczać bariery i skutecznie zarządzać swoim rozwojem.

 

3 główne obszary naszej działalności:

Usługi Rozwojowe - Unlimited Centrum Szkoleń

Wiemy, że aby odnieść sukces w życiu, należy systematycznie podnosić kompetencje i kwalifikacje na wielu poziomach. Dlatego właśnie zapewniamy Ci w ramach usług rozwojowych profesjonalne szkolenia i kursy zawodowe, biznesowe, wsparcie doradcze dla firm, szkolenia zamknięte i otwarte, doradztwo zawodowe i coaching. Oferujemy szkolenia m.inn. z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, pracy biurowej, marketingu, SEO, copywritingu, zarządzania, rekrutacji i selekcji, zarządzania czasem, sztucznej inteligencji AI, social media. Zajmujemy się pozyskiwaniem dofinansowań na szkolenia, dla firm i osób indywidualnych. Dofinansowania w ramach BUR, KFS, FERS, EFS, srodków publicznych i unijnych w Lublinie i podregionie lubelskim.

Wsparcie dla biznesu - Unlimited Outsourcing Firmowy

Wiemy jak ważny jest mechanizm popytu-podaży z ekonomicznego punktu widzenia każdej firmy. Naszym wyzwaniem jest napędzanie tego mechanizmu. W ramach wsparcia dla firm oferujemy szkolenia dedykowane dla firmy szyte na miarę potrzeb, usługi doradcze dla biznesu, wsparcie w organizacji szkoleń, rekrutacji, usługi dofinansowane ze środków publicznych m.inn. w ramach BUR, KFS w Lublinie i powiecie lubelskim. Szkolenia zamknięte dla firmy organizujemy w każdym regionie Polski. Dla cięgłej edykacji i kształcenia osób dorosłych.

Doradztwo zawodowe - Unlimited Coaching Kariery

Aby osiągnąć sukces na rynku trzeba mądrze zaplanować swoja ścieżkę kariery i umiejętnie wykorzystywać chwyty rządzące rynkiem pracy. Jesteśmy po to by Ci w tym pomóc. Możesz liczyć na doradztwo zawodowe i coaching kariery indywidualny, profesjonalnie wykonane dokumenty aplikacyjne cv i lm, dobór własciwych szkoleń dla rozwoju Twojej kariery zawodowej.

 

Istotą zespołu Unlimited Group Polska z Lublina są indywidualności dla których pożywieniem jest realizacja wspólnego celu. Zgrany zespół jest dla nas najważniejszy, gdyż jest podstawą efektywnej współpracy i rozwoju firmy. Nasze pozytywne nastawienie (attitude) jest najbardziej skutecznym narzędziem zmiany.

  

Misja Firmy

Tworzenie najsilniejszej, przestrzegającej zasad firmy outsourcingowo - szkoleniowej.

 

Unlimtied Group Polska z Lublina - Polityka Wartości

To one wyznaczają nam kierunki rozwoju i są podstawą świetnej atmosfery, a dobra atmosfera jest warunkiem koniecznym dobrej współpracy.

W naszej grupie każdy jest równy niezależnie od wieku czy doświadczenia, jednak wielopoziomowa struktura awansu stwarza ogromne możliwości rozwoju dla tych, którzy są szczególnie zainteresowani kompleksowym podnoszeniem swoich kwalifikacji.


Nasze 3 najważniejsze wartości

1. Trust (Zaufanie)

podstawa całego systemu, warunek zdrowych relacji i efektywnej komunikacji

2. Create (Tworzenie)

najważniejsza ludzka cecha warunkująca samorozwój

3. Expanse (Rozwój)

warunkiem skutecznego osiągania celów jest rozwój osobisty, ten zaś jest gwarancją ekspansji

 

Nasze niezmienne zasady:

Lead by the example

Dyscyplina, samorozwój, wytrwałość, otwartość to doskonałe narzędzia na naszej drodze do sukcesu.

The name of this game is expansion

Rozwój wewnętrzny jest największą siłą firmy. Bazując na rozwoju szkolimy nowy management, który zajmuje się zaspokajaniem potrzeb nowych rynków oraz kontrahentów i w ten sposób realizuje misję firmy

It’s all about attitude

Przejmując odpowiedzialność za samych siebie: problemy stają się szansami, przeszkody wyzwaniami, nieprzyjemne myśli – refleksjami...

Samorealizacja – There is no substitute. I can’t I must

Samorealizacja zaczyna się z uświadomieniem sobie zasobów: umiejętności, wiedzy, potencjału. Jej narzędzia to dyscyplina, informacja zwrotna, determinacja, ciągłe podwyższanie standardów i osiąganie celów.

 

"Jeśli wszyscy twierdzą, że czegoś nie da się zrobić to znaczy, że nie spotkali jeszcze nikogo z zespołu UNLIMITED Group Polska"

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team