Festiwal Smaku
533 993 337
[email protected]

Program sprzedażowy

Sales Program

Opiera się na opanowaniu podstawowych umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w obszarze sprzedaży telemarketingu lub jako przedstawiciel handlowy. Jest on idealny dla tych, którzy nie posiadają doświadczenia w tej dziedzinie, a chcieliby je zdobyć. Jest to niepowtarzalna okazja, aby w przystępny, a zarazem profesjonalny sposób nauczyć się podstawowych elementów technik sprzedaży, obsługi klienta, włączając w to język ciała i ton głosu oraz metody pracy zespołowej.

  
Program sprzedażowy ogranicza odpowiedzialność oraz obowiązki konkretnego kandydata jedynie do pracy na poziomie klienta. Zarazem umożliwia nabywanie umiejętności w zakresie samo motywacji, umiejętności zarządzania czasem oraz organizacji miejsca pracy.

 

Jeżeli chcesz przystąpić do Programu Sprzedażowego,

Wyślij swoją aplikację wypełniając formularz znajdujący się pod tym linkiem

 

Jeśli będziemy zainteresowani współpracą z Tobą, skontaktujemy się telefonicznie w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.